وبلاگ قلم عشق

افسرجوان جنگ نرم

وبلاگ قلم عشق

افسرجوان جنگ نرم

وبلاگ قلم عشق

یک افسر جوان جنگ نرم

لوگوی ما


 

 

تبليغات

۴ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده استماه مهمانی خدا تمام شد و همه ما افسوس میخوریم که ای کاش بیشتر از این فرصت استفاده میکردیم اما خب باید قبول کنیم که یکسال دیگر باید منتظر بمانیم و از خدا طول عمری بخواهیم که باز مهمانش شویم...
  • گمنام61


وَ لَمَّا وَقَعَ عَلَیْهِمُ الرِّجْزُ قالُوا یا مُوسَی ادْعُ لَنا رَبَّکَ بِما عَهِدَ عِنْدَکَ لَئِنْ کَشَفْتَ عَنَّا الرِّجْزَ لَنُؤْمِنَنَّ لَکَ وَ لَنُرْسِلَنَّ مَعَکَ بَنی‏ إِسْرائیلَ


و چون بلا بر آنها واقع شد گفتند که ای موسی ، خدایت را به عهدی که با تو دارد بخوان ( تا این عذاب و بلا را از ما دور کند ) ، که اگر رفع بلا کردی البته ایمان به تو می آوریم و بنی اسرائیل را به همراهی تو می فرستیم.
آیه 134 اعراف

در خواست کافران از حضرت موسی برای رفع عذاب
اینها پست ترین افراد کره زمین بودند اما وقتی دیدند زندگیشان پر از ملخ و قورباغه و شپش شد آن وقت آمدند و متوسل شدند.یعنی بی شرف ترین آدم ها ،لجباز ترین آدم ها،متوسل شدند.من نمی دانم این وهابی ها چه نژادی هستند.
باز اشکال می کنند.حضرت موسی زنده بود.شما می گویید:یا امام رضا!امام رضا(ع) که زنده نیست. می گوییم:اگر توسل شرک است،شرک بد است ،کار بد هم نسبت به زنده بد است و هم نسبت به مرده بد است. علاوه به اینکه اولیای خدا شهید هستند و شهید مرده نیست .سوم اینکه ما متوسل به مقام می شویم ،مقام زنده و مرده ندارد.

منبع:درس هایی از قرآن آقای قرائتی

.........................

پ.ن

ان شاالله ادامه دارد....

  • گمنام61


قَالُوا یَا أَبَانَا اسْتَغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا إِنَّا کُنَّا خَاطِئِینَ
 ﮔﻔﺘﻨﺪ : ﺍﻯ ﭘﺪﺭ ! ﺁﻣﺮﺯﺵ ﮔﻨﺎﻫﺎﻧﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺨﻮﺍﻩ ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﻣﺎ ﺧﻄﺎﻛﺎﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﻳﻢ .

آیه 97 سوره یوسف

شاید بگویید یعقوب زنده بود ولی وقتی ما به #ائمه توسل میکنیم زنده نیستن! خب برای این سه جواب داریم:
1. ما متوسل به پوست و گوشت امام نمی شویم پوست و گوشت زنده و مرده دارد،ما متوسل به #مقام میشویم مقام نه زنده و نه مرده است.
2. اولیایی که ما به آن ها متوسل می شویم اکثر قریب به اتفاقشان #شهید هستند و شهید هم مرده نیست.قرآن می گوید شهید زنده است (169 آل عمران)
3. بد،بد است.اگر توسل به غیر خدا #شرک است،بد است.کاربد هم زنده و مرده ندارد!
ان شاالله ادامه دارد....

منبع:درس هایی از قرآن آقای قرائتی


  • گمنام61


در سالیان نه چندان دور که تبلیغات برای مشاغل به تلویزیون، بیلبورد، صفحات روزنامهها و... محدود میشد، بهدلیل سنگینی حجم سرمایه

گذاری لازم، بسیاری از کسب و کارها عطای تبلیغات را به لقایش بخشیده بودند اما امروز فرصتی برابر در نرمافزارهای ارتباط جمعی بهوجود آمده.

  • گمنام61